Ochutnávka

Budete překvapeni, co všechno zařídíme „za vás“.

Analýza výchozí situace

U zrodu každé kampaně jsou zodpovězena koncepční východiska, na jejichž základě se sestavuje konstruktivní strategie. 

Většina reklamních kampaní stále
 míří na "cílové skupiny".

Naše kampaně
 míří na "kupujícího".


více informací

Navrhujeme kampaně se dvěma primárními cíli – PRODEJ a budování IMAGE.

Sestavení tour plánu a komunikace s prodejnami

Lidé reagují na produkty jinak ve velkých městech a v malých městech. Ve velkých prodejnách a v malých prodejnách. Reagují jinak ve všední dny a o víkendu nebo dopoledne a odpoledne. Naším úkolem je sestavit tourplán tak, aby lidé reagovali všude, jak to potřebujeme. V rámci realizace zajistíme rezervaci prodejního prostoru, vyjednání povolení a dalších organizačních kroků v rámci lokace promotion.

Produkce

Concept&Art director to vymyslí. Grafické oddělení sestaví skicy a tisková data. Production manažer zajistí všechno od stánků až po kelímky. Náš produkční team jednoduše převádí nápady do reality.

více informací

Propojení s Merchandisingem

K čemu brilantní akce zaměřená na prodej, když od poloviny není co prodávat? Díky úzké spolupráci s divizí merchanisingu a průběžného doplňování omezujeme OOS během promotion na minimum.

více informací

Kontrola

ON-LINE kontrola

100% všech akcí. Pět minut po zahájení můžeme díky MMS reportingu kontrolovat včasný začátek akce, správně sestavené vybavení nebo dodržení dresscode promotérů.

více informací

FYZICKÁ kontrola

30% všech akcí. Síť regionálních manažerů kontroluje akce a hodnotí dle předem nadefinovaných kritériích každou navštívenou akci.

Průběžný reporting

V den akce je do půlnoci k náhledu vyplněný on-line report. Data jsou reportována dle předem nadefinovaných kritérií. (počet ochutnávajících, prodeje dle druhu, OOS, cenu, reakce zákazníků a další )

více informací

Závěrečný reporting

Po skončení kampaně jsou všechna on-line data zpracována do excelové makro tabulky nebo do výstupu v analytickém systému QlikView.

více informací