Media

Média, marketing, maloobchod

Online deník o všem důležitém z oblasti mediální a marketingové komunikace a retailu v Česku. Jeho součástí jsou původní obsahové projekty jako databáze Národní galerie reklamy, pravidelné hodnocení kampaní Reklamní katovna a jitřní emailový zpravodaj. Web v současné podobě vychází od ledna 2011. Od podzimu 2016 je jeho součástí sekce věnovaná novinkám v maloobchodu Retailek, od února 2017 také sekce Aplikačky zaměřená na nové české a slovenské mobilní aplikace i na jejich vývojáře.

Mediakit a více info www.newsmedia.cz

Nejnovější projekt z dílny mediální domu News Media, který je propojen se sekcí Retailek na Médiáři. Jedná se o originální koncept web, který má ambice koncentrovat na jednom místě zprávy o zajímavých inovacích v oblasti retailu a plošně o nich informovat český trh. Projekt je připravován v exkluzivní spolupráci s ČTK.

Tipy, triky a zkušenost s koly a elektrokoly, tipy na cyklotrasy a cyklovýlety, mikromobilita, moderní způsoby dopravy. Novinky a zpravodajství z Česka i ze světa v podrobnější podobě na webu a v rychlé krátké podobě na sociálních sítích. Včetně rostoucího katalogu českých firem prodávajících a servisujících kola i elektrokola.